• Klauzula Informacyjna RODO


  Administratorem Twoich danych jest Instytut Doradztwa Sp. z o.o.  z siedzibą w Krakowie przy ul. Cegielnianej 6b/2. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji szkolenia oraz w celach marketingowych.

  Cele marketingowe to w szczególności przedstawianie Tobie ofert usług szkoleniowych dostępnych w naszej ofercie. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest obowiązek realizacji usługi szkoleniowej oraz tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować naszą ofertę. Będziemy automatycznie przetwarzać Twoje dane osobowe – m.in. profilować je. Profilowanie to np. określenie jakimi szkoleniami możesz być zainteresowany. Dzięki temu nasza komunikacja będzie lepiej dostosowana do Twoich potrzeb.

  Twoje dane przechowujemy i przetwarzamy w celach marketingowych do czasu wycofania Twojej zgody albo wyrażenia sprzeciwu, jednak nie dłużej niż przez okres 5 lat liczonych od dnia odnotowania Twojej ostatniej aktywności w naszych akcjach i wydarzeniach marketingowych organizowanych online lub offline. Twoja aktywność oznacza jakiekolwiek działanie, które może wskazywać na Twoje zainteresowanie naszymi usługami lub akcjami marketingowymi, np. uczestnictwo w szkoleniu, warsztacie, badaniu satysfakcji, wejście na stronę internetową instytutdoradztwa.com lub aktywność w naszych mediach społecznościowych. Po tym czasie Twoje dane osobowe zostaną usunięte lub zanonimizowane.

  Masz prawo:

  • w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę mailem na adres: instytut@instytutdoradztwa.com lub w naszym biurze,
  • do pełnego dostępu do treści swoich danych,
  • przenoszenia danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że Twoje prawa zostały naruszone,
  • wniesienia tzw. sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych dla celów marketingowych; sprzeciw możesz wnieść do nas mailem na adres instytut@instytutdoradztwa.com lub pocztą na adres naszej siedziby.

  Masz pełną swobodę w podaniu swoich danych i wyrażeniu zgód.

  Skip to content